Indická restaurace Rang De Basanti, Zbraslav

V indické restauraci Rang de Basanti se snažíme zachovávat typické tradice indické kuchyně, avšak přitom pečlivě dbáme na to, aby naše jídla vždy byla připravená z nejčerstvějších a nejkvalitnějších surovin. Dbáme na zdraví našich hostů a proto se nemusíte obávat vysokého obsahu cholesterolu v našem jídle. Pokud plánujete oslavu jako svatba, narozeniny nebo výročí, nabízíme pronájem prostor a kompletní cateringový servis.

Proč ochutnat indickou kuchyni?

Indická kuchyně je jednou z nejpestřejších a nejvíce exotických kuchyní na světě. Její bohatá historie a kultura se odráží v každé jednotlivé chuti, vůni a barevné kompozici jídla. Charakteristickým prvkem indické kuchyně je použití mnoha druhů koření, jako jsou kurkuma, koriandr, zázvor a kardamom, které dodávají jídlům nezaměnitelnou chuť a aroma.

Indická kuchyně nabízí širokou škálu vegetariánských a veganských jídel, která jsou plná chutné zeleniny, luštěnin a rýže. Pokud hledáte něco exotického a unikátního, indická kuchyně je pro vás tou správnou volbou. Navštivte nás v naší indické restauraci a nechte se unést do světa koření a vůní.

www.rangdebasanti.cz